کولر گازی بانه | خرید کولر گازی 2024 از بانه | کولرگازی

انفجار تقاضای کولر گازی در آینده ای نزدیک

کد خبر: 198    تاریخ: سه شنبه، ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ساعت ۱۲:۰۶:۴۲    بازدید: 404

نگاهی به آینده

با توجه به تجزیه و تحلیل جدید آژانس بین المللی انرژی که بر ضرورت فوری برای اقدام سیاستی برای بهبود خنک کننده تأکید دارد، استفاده روزافزون از تهویه مطبوع در خانه ها و ادارات در سراسر جهان یکی از رقیبان اصلی تقاضای برق جهانی در طول سه دهه آینده خواهد بود. انتظار می رود تقاضای انرژی جهانی از تهویه مطبوع تا سال 2050 سه برابر شود. سهم جهانی تهویه مطبوع در ساختمان ها تا سال 2050 به 5.6 میلیارد افزایش خواهد یافت،  که این به این معنا است که  تعداد 10 دستگاه کولر گازی جدید در هر ثانیه برای 30 سال آینده فروخته می شود.
  با افزایش درآمد و استانداردهای زندگی در بسیاری از کشورهای در حال توسعه، رشد تقاضای کولر گازی در مناطق گرمتر افزایش می یابد. انتظار می رود که استفاده از کولر گازی  دومین منبع رشد جهانی تقاضای برق پس از بخش صنعت و قوی ترین تقاضا برای ساختمان ها تا سال 2050 باشد.

                                                                                                                              انفجار تقاضای کولر گازی در آینده ای نزدیک

برق مورد نیاز برای کولر گازی

تامین انرژی به کولر گازی ها با هزینه های بزرگی و پیامدهای زیست محیطی همراه است. یک عامل مهم این است که بازدهی  دستگاه های جدید می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. به عنوان مثال، کولر گازی در ژاپن واروپا به طور متوسط 25 درصد بازدهی بیشتری نسبت به مناطق دیگر دارد.این بازدهی بیشتر میتواند نیاز به انرژی را تا 40 درصد کاهش دهد.
به گفته کارشناسان بین المللی:"افزایش تقاضای برق برای تهویه مطبوع یکی از مهمترین نقاط کور در بحث انرژی امروز است." "با افزایش درآمد، مالکیت تهویه مطبوع به ویژه در کشورهای در حال توسعه، به شدت افزایش خواهد یافت. در حالی که این باعث راحتی بیشتر و بهبود زندگی روزمره می شود،و این مهم را باید در نظر داشت که افزایش بازدهی دستگاه های کولر گازی در الویت قرار گیرد،زیرا در حال حاضر بازدهی کولر گازی های موجود بسیار پایین تر از استاندارد های جهانی است

افزایش تقاضای خنک کننده در مناطق گرمتر دنیا

امروزه کمتر از یک سوم خانوارهای جهان  از تهویه مطبوع  استفاده میکنند. در کشورهایی مانند ایالات متحده و ژاپن، بیش از 90 درصد از خانوارها دارای تهویه مطبوع هستند، در مقابل ، تنها 8 درصد از 2.8 میلیارد نفر که در داغترین نقاط جهان زندگی می کنند صاحب دستگاه های کولر گازی هستند.

نکته قابل توجه این است که این کشور ها در حال توسعه هستند و به دلیل افزایش سطح درآمد و تعامل به داشتن رفاه بیشتر،طبعا تفاضای استفاده از کولر گازی به طور چشمگیری در حال افزایش خواهد بود.این حجم از تفاضا برای  کولر گازی افزایش چشمگیر انرژی را به دنبال خواهد داشت.ازین رو کارشناسان در پی راه حلی برای تامین انرژی در سه دهه آینده میباشند.

گردآوری توسط فروشگاه کولر گازی بانه

مشاوره رایگان جهت خرید کولر گازی بانه

09186031815

09180133567

09187675210

مطالب مرتبط با کولر گازی:

کولر گازی اجنرال

کولر گازی الجی

کولر گازی میتسوبیشی

کولر گازی ایستاده

کولر گازی پاناسونیک

قیمت کولر گازی 12000