کولر گازی بانه | خرید کولر گازی از بانه 2019 |

چگونه بهترین دما را بر روی کولر گازی تنظیم کنیم؟

کد خبر: 23    تاریخ: جمعه، ۵ آبان ۱۳۹۶ - ساعت ۰۰:۴۴:۴۸    بازدید: 2724

بهترین دما برای کولر گازی

حالت ایده آل برای سیستم کولر گازی شما بستگی به اولویت های شما در مورد سرمایش کولر گازی دارد. اگر بالاترین دما را برای کولر گازی در تابستان تنظیم کنید، صورتحساب برق شما پایین خواهد می آید، بنابراین اگر اولویت اول شما هزینه برق شما باشد، انتخاب دماهای بالاتر برای کولر گازی به بهترین وجه این کار را انجام  می کند. با این حال، اگر اولویت اول شما راحتی باشد، ممکن است بخواهید درجه کولر گازی را روی دمای پایین تنظیم کنید، گرچه انجام این کار گران تر است. هنگامی که مصرف انرژی در کولر گازی بیشتر می شود، محیط خانه مطلوب تر می شود.

کولر گازی بانه

ترموستات کولر گازی  را روی 25 درجه سانتی گراد تنظیم کنید، که توصیه می شود شما باید خانه خود را در خنک ترین دمای ممکن نگه دارید. ببینید آیا این درجه (یعنی 25 درجه ای که کولر گازی ایجاد می کند) سطح راحتی را برای شما ایجاد می کند یا اینکه فکر می کنید که می توانید خانه خود را حتی چند درجه گرمتر هم تحمل کنید.

اگر میخواهید این کار را انجام دهید، دمای کولر گازی را افزایش دهید. دمای کولر گازی را یک درجه افزایش دهید تا زمانیکه گرمترین درجه حرارت را پیدا کنید که در آن احساس راحتی دارید. از این دمای تنظیم شده برای ساعات زمانی که در خانه هستید و بیدار هستید استفاده کنید.
در حالت برعکس اگر 25 درجه برای شما خیلی گرم است، شما می توانید دمای کولر گازی را  هربار یک درجه کاهش دهید تا زمانی که درجه حرارت راحتی را پیدا کنید. توجه داشته باشید که هر درجه که خانه خود را سردتر نگه دارید، باعث افزایش هزینه برق شما خواهد بود.
وقتی که خانه خالی است، درجه حرارت را حداقل 7 درجه افزایش دهید. اگر حیوان خانگی نداشته باشید، می توانید کولر گازی را حتی روی دمای بیشتری تنظیم کنید و انرژی بیشتری را ذخیره کنید.

وقتی که شما و خانواده تان به رختخواب می روند کولر گازی را حداقل 4 درجه بالاتر از دمای پایه خود تنظیم کنید. اکثر مردم می توانند به راحتی در یک اتاق گرم بخوابند. اگر متوجه شدید که نمیتوانید، کولر گازی را به درجه روزانه خود کاهش دهید.

 

یک راهنمایی در استفاده از کولر گازی


اگر پنکه سقفی دارید، می توانید کولر گازی خود را 5 درجه یا بیشتر افزایش دهید بطوری که در یک اتاق پنکه کار می کند. پنکه سقفی هوای اتاق را خنک نمی کند، فقط باد خنکی را تولید می کنند که در دماهای بالا سطح راحت شما را ایجاد می کند. به یاد داشته باشید وقتی اتاق را ترک می کنید پنکه  را خاموش کنید. وقتی شخصی در اتاق نباشد که از نسیم پنکه استفاده کند، کار کردن پنکه هیچ تاثیری ندارند، و صرفا انرژی برق را مصرف می کند.

 

// تهیه شده در فروشگاه کولر گازی بانه